KONST / Litografier / Färglitografi 7748014
*
nr 774 8014
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Bo Cronqvist (f. 1948), 179/250, Metronom, motivets mått: 25 x 30
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2012
kl 17:23:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/8 19:32:03
1
100 kr
27/8 00:04:49
2
400 kr
27/8 00:12:51
1
400 kr
27/8 00:13:34
1
Vinnande bud
27/8 15:35:40
2
600 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo cronqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad metronom svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Bo Cronqvist
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
nr 774 8014
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Bo Cronqvist (f. 1948), 179/250, Metronom, motivets mått: 25 x 30
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/8 19:32:03 | 1 | 100 kr |
27/8 00:04:49 | 2 | 400 kr |
27/8 00:12:51 | 1 | 400 kr |
27/8 00:13:34 | 1 | Vinnande bud |
27/8 15:35:40 | 2 | 600 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo cronqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad metronom svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03